Kseromax format


Druk wielkoformatowy
cyfrowa jakość druku
Druk małoformatowy
 

 

Firma   


 

Drukarnia cyfrowa, Drukowanie prac magisterskich, Wrocław

Jesteśmy:

Solidną firmą, która funkcjonuje na wrocławskim rynku już od 18 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, możemy realizować zarówno duże, jak i te mniejsze zlecenia. Wysoką jakość naszych monochromatycznych wydruków, gwarantuje praca na urządzeniach cyfrowej technologii firmy OCE, zaś wydruki wielkoformatowe kolorowe, obsługiwane są przez wysokiej jakości plotery firmy HP. Własny serwis parku maszynowego zapewnia nam ciągłość pracy, która przekłada się na szybkość realizacji powierzanych zleceń.

Drukarnia cyfrowa KSEROMAX kieruje swoją ofertę do firm dużych i małych; architektoniczno-budowlanych, projektowych, itp.:
 
- zapewniamy Państwu drukowanie oraz kserowanie całej dokumentacji budowlanej, wraz ze złożeniem rysunków technicznych oraz oprawą,
 
- druk wielkoformatowy kolorowy oraz monochromatyczny - projekty, mapy, plany, schematy, opracowania,
 
- druk małoformatowy kolorowy oraz czarno-biały cyfrowej jakości,
 
- drukowanie prac magisterskich licencjackich oraz dyplomowych
 
- skanowanie wielkoformatowe, oraz OCR,
 
- drukarnia cyfrowa Kseromax zapewnia Państwu również wiele innych usług, o które można znaleźć w poszczególnych zakładkach

Poligrafia to nasza pasja oraz sposób na życie. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania naszych klientów. W czasach, gdy konkurencja w branży poligraficznej jest tak duża, musimy nieustannie wzbogacać naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku. Kseromax to nowoczesna agencja reklamowa, drukarnia cyfrowa i punkt ksero w jednym. Zapewniamy drukowanie prac magisterskich i dyplomowych, drukowanie ulotek, najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe a wszystko w niskich i niezwykle korzystnych cenach. Czy konkurencyjne agencje reklamowe są w stanie zapewnić Państwu tyle, co drukarnia cyfrowa Kseromax?

Zlecenia:

Przyjmujemy na miejscu, bądź w formie elektronicznej na wszelkiego rodzaju nośnikach (CD, DVD, pendrive ) lub pocztą elektroniczną. Do Państwa dyspozycji jest również nasz serwer - można uzyskać do niego dostęp po uprzednim skontaktowaniu się z nami.

Pliki przyjmujemy w różnych rozszerzeniach takich jak: plt, dwg, jpg, cdr, tiff, pdf, djvu, mogą być to również pliki tekstowe. Dzięki funkcjonalności naszych urządzeń drukowanie prac magisterskich, planów architektonicznych, czy kolorowych plakatów jest o wiele łatwiejsze. W przypadku większych zamówień zapewniamy również bezpłatny dowóz materiałów na terenie miasta Wrocław*.

Współpraca:

Stałym klientom oferujemy podpisanie preferencyjnej umowy na wykonywane u nas zlecenia, oraz możliwość wystawienia faktury zbiorczej raz w miesiącu, bądź na każde zlecenie.

*przy zleceniu o wartości powyżej  500 zł netto. 

Kseromax nowoczesna agencja reklamowa, punkt ksero oraz drukarnia cyfrowa, zaprasza do współpracy.

Drukarnia cyfrowa Kseromax to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Nasze przedsiębiorstwo świadczy szeroki zakres usług poligraficznych takich, jak choćby drukowanie wielkoformatowe (czyli plotowanie), małoformatowe, monochromatyczne, czarno - białe i wielokolorowe, wykonywanie materiałów reklamowych najwyższej jakości (m. in. bannery, billboardy, plakaty, ulotki) oraz kserokopii, opraw prac dyplomowych, bindowania, laminowania i wiele innych. Ponadto mamy w sprzedaży nowe i używane urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, skanery i plotery znanej i cenionej firmy Konica Minolta.

Kompleksowe usługi poligraficzne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach - drukarnia cyfrowa Kseromax

Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami przede wszystkim z uwagi na kompleksowość przygotowanej oferty. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i doradztwo począwszy od fazy projektowej, poprzez opracowywanie szczegółów a na realizacji projektu skończywszy. ponadto tak atrakcyjne ceny trudno znaleźć w ofercie konkurencyjnych drukarni. Zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, ponieważ jesteśmy rzetelnym i uczciwym kontrahentem, realizującym terminowo powierzone zadania. Zapraszamy do współpracy!