Kseromax format


Druk wielkoformatowy
cyfrowa jakość druku
Druk małoformatowy
 

 

Poligrafia   


 

Poligrafia - ulotki i plakaty reklamowe

Poligrafia na najwyższym poziomie to domena naszej firmy. Przygotujemy dla Państwa wysokiej klasy ulotki, plakaty reklamowe, wizytówki oraz wydruki wielkoformatowe. Powierzając nam zlecenie mają Państwo pewność, że wszystkie wydruki będą posiadały cyfrową jakość i zostaną wykonane szybko i zgodnie z ustalonym terminem. Jesteśmy przygotowani na różnorodne zlecenia i zapytania ofertowe. Bogate doświadczenie oraz rzetelność są podstawą sukcesu naszej firmy. Od wielu lat poligrafia to nasza pasja, dokładamy wszelkich starań, by zarówno materiały, takie jak ulotki czy plakaty reklamowe, jak również same usługi, zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów. Wrocław jest siedzibą naszej firmy, ale nasze usługi docierają również do miast sąsiedzkich - Legnicy i Opola. Zapraszamy do współpracy.

Plotowanie

Oferujemy również plotowanie dokumentacji z dyskietek, płyt CD, flashdisków czy załączników przesłanych e-mailem. Plotujemy między innymi: projekty, rysunki techniczne, mapy, plany, plakaty reklamowe, schematy. Mając na uwadze wysokie wymagania naszych klientów, świadczymy kompleksowe usługi poligraficzne. Zapewniamy format wydruku od A4 do A0 oraz wydruki w formatach niestandardowych, plotowanie kolorowe oraz monochromatyczne, druk pełnokolorowy na różnego rodzaju materiałach, którego szerokość wynosi od 914 mm lub w przypadku wydruku kolorowego 1050 mm, a długość maksymalnie do 15 metrów oraz możliwość dowolnego skalowania dokumentu.

Kopiarki, sprzedaż i serwis, Wrocław

Firma Kseromax już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej poligrafii. Mając na uwadze wymagania naszych klientów, w naszej ofercie oprócz różnego rodzaju wydruków, znajdują się również sprzedaż oraz serwis urządzeń wielofunkcyjnych. Oferujemy zarówno nowe jak i poleasingowe kopiarki, które usprawnią działalność każdego przedsiębiorstwa i w pełni zaspokoją wszystkie potrzeby związane z drukowaniem, kopiowaniem, skanowaniem, a nawet przechowywaniem dokumentów. W naszym asortymencie znajdują się markowe kopiarki, wyprodukowane przez firmę Konica Minolta. Są to nowoczesne urządzenia charakteryzujące się niezwykła szybkością wydruku oraz zaawansowanymi opcjami, które umożliwiają drukowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów. Kopiarki posiadają niezwykle czytelny panel sterowania, dlatego nawet skomplikowane prace można wykonać szybko i bez utrudnień. Dzięki bogatemu asortymentowi różnorodnych urządzeń, nasi klienci mogą wybrać zarówno kopiarki, jak również skanery czy urządzenia wielkoformatowe dostosowane do indywidualnych potrzeb ich działalności. Zapraszamy - serwis oraz sprzedaż kopiarek - Wrocław, ulica ul. Zelwerowicza 18a